OTK logo
Menu
 Strona główna
 Informacje
 Linki
 Kontakt
 Biuletyn
 Publikacje OTK
 Audycje RTV
 Chaczkar
 Galeria
 Zarząd OTK
 Nagrania Wideo
 Filmy Wideo
 Facebook
 OTK w Google+
 Wiadomości z Armenii
Tłumacz przysięgły języka ormiańskiego


Poleć innymInformacje
Twój IP:
35.172.223.251
Twoja domena:
ec2-35-172-223-251.compute-1.amazonaws.com
Twoja przeglądarka:
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
"Uptime" serwera:
206 dni, 7 godzin, 30 minutPodstonę odwiedzali następujące Roboty:

GoogleBot 121 MSNbot 0 Yahoo! 61
onet 0 Szukacz 0 Netsprint 0
News


L.dz.21/07/P
Kraków dnia 10 kwietnia 2007Szanowni Państwo,
Ormiańskie Towarzystwo Kulturalne i Koło Zainteresowań Kulturą Ormian przy Krakowskim Oddziale PTL w Krakowie zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w sali odczytowej Muzeum Etnograficznego przy pl. Wolnica 1 w dniu 23 kwietnia 2007 (poniedziałek) o godz. 17:00.
Pani Kornelia Balcarek wygłosi prelekcję: Ludobójstwo popełnione na Ormianach w czasie pierwszej wojny światowej a późniejsza zagłada Żydów. Porównanie dwu tragedii.

Zwracam się do Państwa z prośbą o nadsyłanie wspomnień o śp. prof. Annie Krzysztofowicz, które zamierzamy opublikować w Biuletynie OTK

W dniu 26 marca 2007 r na wspólnym posiedzeniu Zarządu i Komisji Rewizyjnej zostało przedłożone sprawozdanie finansowe za rok 2006. Komisja Rewizyjna po zapoznaniu się z rozliczeniem postanowiła przyjąć „Bilans” a zgromadzone środki przeznaczyć na działalność statutową w roku 2007.

W dniu 7 maja przyjedzie z Armenii p. Anusz Tatewosian, która jest dyrektorem Armeńskiego Korpusu Ochotniczego, który działa w USA proponuje osobom młodym (w wieku 21-32 lata) Polakom ormiańskiego pochodzenia wyjazd w ramach wolontariatu do Armenii celem poznania Ojczyzny. W zamian za pracę organizacja Birthright Armenia (Ormiańskie Korzenie) (www. birthrightarmenia.org) obiecuje pokryć koszty biletu lotniczego oraz zapewnić lekcje języka ormiańskiego, wycieczki po Armenii i Górskim Karabachu, udział w grupach dyskusyjnych, seminariach, spotkania z młodzieżą itp. Osoby chętne do wzięcia udziału w programie w/w organizacji proszone są o zgłoszenie swojej kandydatury do Prezesa OTK w nieprzekraczalnym terminie do 27 kwietnia br. podając adres kontaktowy e-mail, komórka itp. O miejscu spotkania powiadomimy osoby zainteresowane.

Bardzo prosimy o uregulowanie składek członkowskich bieżących i zaległych. Przypominamy, że składka członkowska wynosi 20 zł/rok.


Z wyrazami szacunku
Adam Terlecki
Prezes OTK

Dziś jest 18 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław .

 
Webmaster K. Khachatryan
Ormianie w Krakowie. © 2000 - 2015
Armenia.pl -|- Katalog.Armenia.pl -|- Forum.Armenia.pl -|- Szkola.Armenia.pl -|- video.Armenia.pl


armenia ormianie armenia ormiańskie armenia ormiański kraków hayastan հայաստան հայկական լեհաստան կրակով armenia ormianie