OTK logo
Menu
 Strona główna
 Informacje
 Linki
 Kontakt
 Biuletyn
 Publikacje OTK
 Audycje RTV
 Chaczkar
 Galeria
 Zarząd OTK
 Nagrania Wideo
 Filmy Wideo
 Facebook
 OTK w Google+
 Wiadomości z Armenii
Tłumacz przysięgły języka ormiańskiego


Poleć innymInformacje
Twój IP:
35.172.223.251
Twoja domena:
ec2-35-172-223-251.compute-1.amazonaws.com
Twoja przeglądarka:
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
"Uptime" serwera:
206 dni, 5 godzin, 27 minutPodstonę odwiedzali następujące Roboty:

GoogleBot 111 MSNbot 1 Yahoo! 53
onet 0 Szukacz 0 Netsprint 0
News

Zaproszenie do Łodzi na 26 kwietnia

Zaproszenie do Łodzi na 26 kwietnia          
26 kwietnia 2009 r. o godz. 18.00 w siedzibie Zespołu Tańca Ludowego „Harnam” przy ul. Piotrkowskiej 282a w Łodzi będzie miało miejsce wydarzenie zatytułowane „Ostrożnie wędruj po Armenii…”.  

Będzie to Wieczór Kultury Ormiańskiej - okazja do spotkania i przybliżenia wszystkim przybyłym piękna kultury, sztuki i elementów folkloru Armenii. Jego pomysłodawczynią  a zarazem  odgrywającą w nim centralna rolę jest mieszkająca od lat w Łodzi Anaida Kaczmarek, z wykształcenia muzykolog  po konserwatorium w Erewaniu. Ten wieczór ma się stać spełnieniem jej marzenia by pokazać wszystkim, że ci, którzy są w Polsce postrzegani tylko jako handlarze ze Wschodu także posiadają swoją kulturę.

W programie znajdą się elementy muzyki, śpiewu oraz tańca przeplatane  poezją. Towarzyszyć mu będzie pokaz multimedialny. Koniec zwieńczy przygotowany przez autorkę wieczoru i jej przyjaciół słodki ormiański akcent. Będzie zatem i coś dla ducha i dla ciała.

Niech napisane przez inicjatorkę tego wydarzenia słowa będą ostatecznym zaproszeniem dla wszystkich  potencjalnych gości  tego wieczoru. Inf. Harnam

Nazywam się  ANAIDA KACZMAREK. Jestem Ormianką.
Od 15 lat mieszkam w Łodzi. Tutaj znalazłam swój dom, swoją miłość i pasję. Ale nostalgia za Ojczyzną została. Przed oczami mam nadal górę ARARAT i w smaku owoców szukam słońca Armenii. W uszach wciąż brzmi muzyka ormiańskich kołysanek i dlatego pragnę podzielić się muzyka i poezją ormiańską.
Zapraszam wszystkich chętnych na Wieczór Kultury Ormiańskiej który odbędzie się 26 kwietnia 2009 r. w siedzibie Zespołu Tańca Ludowego „Harnam” przy ul. Piotrkowskiej 282a w Łodzi.

Anaida Kaczmarek
Dziś jest 18 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław .

 
Webmaster K. Khachatryan
Ormianie w Krakowie. © 2000 - 2015
Armenia.pl -|- Katalog.Armenia.pl -|- Forum.Armenia.pl -|- Szkola.Armenia.pl -|- video.Armenia.pl


armenia ormianie armenia ormiańskie armenia ormiański kraków hayastan հայաստան հայկական լեհաստան կրակով armenia ormianie