OTK logo
Menu
 Strona główna
 Informacje
 Linki
 Kontakt
 Biuletyn
 Publikacje OTK
 Audycje RTV
 Chaczkar
 Galeria
 Zarząd OTK
 Nagrania Wideo
 Filmy Wideo
 Facebook
 OTK w Google+
 Wiadomości z Armenii
Tłumacz przysięgły języka ormiańskiego


Poleć innymInformacje
Twój IP:
34.239.147.7
Twoja domena:
ec2-34-239-147-7.compute-1.amazonaws.com
Twoja przeglądarka:
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
"Uptime" serwera:
155 dni, 11 godzin, 16 minutPodstonę odwiedzali następujące Roboty:

GoogleBot 198 MSNbot 2 Yahoo! 134
onet 0 Szukacz 0 Netsprint 0
News
iYouth  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Sympozjum krajowym projektu „Modele integracji i zapobieganie wykluczeniu. Wzmocnienie roli młodzieży migrackiej w społeczeństwie. (iYouth)”, które odbędzie się w dniu 15 listopada 2012 roku w Pałacu Ślubów przy Placu Zamkowym 6 w Warszawie. Sympozjum jest organizowane przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM) we współpracy z partnerami projektu: Biurem Pomocy i Projektów Społecznych Miasta Stołecznego, Fundacją „Nasz Wybór” i Ormiańskim Towarzystwem Kulturalnym.

 

Projekt „iYouth” jest prowadzony od września 2011 roku 5 krajach UE i jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich. W ramach projektu zorganizowaliśmy oraz odbyliśmy serię wizyt studyjnych. Przeprowadziliśmy również szkolenia dla organizacji migranckich oraz uruchomiliśmy platformę e-learningową. W ramach podsumowania działań projektowych w Polsce, 15 listopada odbędzie się sympozjum w Warszawie. W załączeniu przesyłam agendę spotkania.

 
Potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy przesyłać na adres: jurbaniak@iom.int do dnia 13 listopada br. Dziś jest 28 Czerwiec 2022 r. Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz .

 
Webmaster K. Khachatryan
Ormianie w Krakowie. © 2000 - 2015
Armenia.pl -|- Katalog.Armenia.pl -|- Forum.Armenia.pl -|- Szkola.Armenia.pl -|- video.Armenia.pl


armenia ormianie armenia ormiańskie armenia ormiański kraków hayastan հայաստան հայկական լեհաստան կրակով armenia ormianie